Про проект

Ідея цього курсу виглядала спочатку так.

А надалі дещо трансформувалась. І набула такого от вигляду, як можна побачити в цьому колективному блозі. Так, колективному. Бо мається на увазі колектив, що взявся за політграмоту. Може партійний осередок. Може якась територіальна громада. Ну, скажімо, бібліотека чи школа - нема різниці. Маємо на увазі кількох людей, що хочуть разом вивчати політграмоту. Можемо їм допомогти? А то!

1. Наші - не наші


Цей курс спочатку був адресований новій партії з назвою Наші. В основному, бо абсолютно всі інші партії, а також громадські організації можуть його використати як власний. Втім, оскільки ідея виникла саме в цій партії (чи спільноті прихильників), то було б неправильно про це якось забути.

2. Градація курсу


Або ступені, рівні тої політграмоти, що її хоче одержати людина, яка долучилась навчання.

Їх передбачено три: для виборця, члена партії і партійного активіста. Жодних обмежень, звісно, нема. Кожен, хто хоче піднятись на наступний рівень, може це зробити. Як хоче.

Три рівня і три відповідні книжки представлені на сторінках (див. Зміст) Зрозуміло, що хто хоче взятись відразу за третій рівень може це зробити без жодних перепон.

Але є і факультатив.

3. Режим роботи


Два: з авторством в цьому блозі і без.

Автором цього блогу може стати будь-хто, що виявив таке бажання. Він в процесі читання пропонованої літератури може подавати свої враження, зауваження, дотичні думки в повідомленнях до кожної окремої глави.

Але можна прочитати книжку свого рівня і без авторства в блозі. А потім написати про свої враження десь в іншому місті, подати посилання и цей текст буде оприлюднено вже тут як курсова робота, яка дає можливість вважати, що курс успішно пройдено і людина набула певного рівня політичної грамотності.

Тести? Ні, тестів не буде. Як прочитав і написав, то вже будемо вважати, що навчивсь. Так, комусь це не допоможе, але таких, по-перше, дуже мало, а по-друге, ну хіба тут тести допоможуть?

4. Інтерфейс


Або, як хочете, засоби роботи з блогом. Її два: ініціали автора і теми (або хештеги, ярлики)

Кожен автор в назві свого повідомлення використовує власні ініціали. Це дозволяє за допомогу пошуку побачити все, що він написав. Пошук, звісно, можна використати і більш широко, але ініціали автора - це окремий інструмент роботи з блогом.

Теми є скороченим визначенням книги і глави. Відтак, публікація в теми КА.Г3 стосується третьої глави, а КА є результативним есеєм, що підбиває підсумки роботи автора з книжкою.

Нам знадобляться подорожі до Німеччини. Електронні чи комп'ютерні. Це факультативно і тут можна прочитати докладніше про цю технологію.

Курс двомовний. Так зручніше, бо... та самі побачите.





Немає коментарів:

Дописати коментар